12 березня 2015 року о 16:30 у Новому Роздолі, у приміщенні кафе “Імператор” (вул. Андрея Шептицького 1а), запрошуємо відвідати відкриту лекцію на тему “Економічний розвиток території”.

Організатором заходу є Центр “Регіональний Розвиток”. Лекція відбувається в рамках проекту “Лекторій Громадянської Освіти”, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

У рамках відкритої лекції учасники будуть ознайомлені із можливостями для стимулювання економічного розвитку міста, завданнями відповідних інституцій та можливостями співпраці ключових гравців. Також увагу звернуть на можливості стимулювання економічного розвитку регіону шляхом напрацювання спільних ідей розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення якості людського капіталу, покращення інвестиційної привабливості території.

До участі у відритій лекції запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний.

Для довідок:

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Початок події: 12-03-2015 16:30
Закінчення події: 12-03-2015
Місце проведення: м. Новий Розділ, вул. Андрея Шептицького 1а (приміщення кафе "Імператор")