Львівська область – це 2,6 мільйони населення, 280 кілометрів кордону з Польщею та 21,8 кв. м площі. Адміністративний центр області – місто Львів з населенням понад 750 тис. осіб. Відстань від Львова до кордону з ЄС – 75 км.

Region map

На території області діє міжнародний аеропорт та пункти перетину кордону з Республікою Польща: 4 автомобільні та 3 залізничні. Через територію області проходять важливі транспортні коридори: на Схід: Берлін – Вроцлав – Львів – Київ на Південь: Гданськ – Варшава – Львів – Одеса. Обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених у економіку Львівщини на 1 січня 2014 р. становив 1706 млн. дол. США.

Одним з субрегіонів Львівської області є субрегіон Розділля, розташований на південь від Львова. Субрегіон Розділля охоплює міста Жидачів, Миколаїв, Новий Розділ, Жидачівський та Миколаївський райони Львівської області. У субрегіоні Розділля проживає близько 135 тис. людей, а територія охоплює 1600 кв. м.

Через регіон проходять траса національного значення Е471 (Львів-Стрий-Ужгород-Чоп та Львів-Стрий-Чернівці). У регіоні працюють інвестори з Німеччини, Данії та Ірландії у галузях машинобудування, будівництва та легкої промисловості.

Львів – географічний, культурно-освітній, економічний центр регіону. Розташований близько Нового Роздолу та кордону з Польщею. Завдяки активному суспільно-культурному середовищу та розвиненій інфраструктурі, Львів вважається одним із найсприятливіших міст для проведення заходів різного рівня.

Наразі у Львові налічується більше 8000 готельних місць; працює більше 700 закладів харчування; є вільні WiFi зони в центрі міста; існує гарне сполучення з багатьма країнами світу завдяки авіарейсам (Lufthansa, Austrian Airlines, LOT, Pegasus, Wizzair, MAY).

У регіоні розвинена інфраструктура для еко-туризму, активного дозвілля та сімейного відпочинку. Шлях до Карпатських гір та скель Довбуша становить 2 години автомобілем, до Шацьких озер – 3 години.

Понад 25% території області вкрито лісами. На території Львівщини діє 400 природних заповідників та 2 національні парки, де прокладені десятки велосипедних та піших маршрутів. Для відвідувачів відкрито понад 30 культурно-історичних комплексів, 136 спа-центрів і курортів, та близько 200 мінеральних джерел.