У 2015 році розпочнеться розробка робочого проекту (документації) на дороги всередині Новороздільського індустріального парку та дороги, що веде до парку. Роботи ведуться в рамках проекту “Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та гміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ”.

Ця документація на дорогу розробляється Новороздільською міською радою, яка виступає замовником робіт, із врахуванням детального плану території та концепції Новороздільського індустріального парку. У ній будуть враховані дороги всередині парку та доїзд від парку до меж міста Новий Розділ. Розглядається питання включення до документації паспортизації наближених до території парку доріг та оформлення сервітутів на користування дорогами.

Проектна документація дозволить визначити кошторис будівництва, порядок будівництва. Під час розробки робочого проекту буде проведена оцінка впливу на навколишнє середовище. Наявність робочого проекту на дороги дозволить Новороздільській міській раді подавати наступні проектні заявки на фінансування програмами Європейського Союзу та клопотати про включення проекту безпосередньої побудови дороги у державні та обласні програми у 2016 році.