У грудні 2013 року було підписано угоду про впровадження Проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ». 

Проект здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

Основна мета проекту полягає у створенні сприятливих умов для розвитку підприємництва в прикордонних районах Польщі та України. Діяльність за проектом включає будівництво та модернізацію дорожньої інфраструктури в ґміні Любачів, рекультивації постіндустріальних територій в містах Яворів та Новий Розділ, створення агенцій місцевого економічного розвитку. В рамках проекту буде розроблено концепції індустріальних парків у Яворівському районі та м. Новий Розділ.

Тривалість проекту – 2 роки, від грудня 2013р.
Партнери Проекту: Муніципалітет м. Любачів (Польща), Яворівська районна рада, Новороздільська міська рада, Інститут Регіонального Розвитку (Львів, Україна). Загальний бюджет проекту – 4430017,57 €.