24 липня 2015 року депутати міської ради Нового Роздолу проголосували за створення у місті  «Новороздільського індустріального парку» (НРІП). Присутні на засіданні депутати підтримали одноголосно цю ініціативу і вже невдовзі Міністерство економічного розвитку і торгівлі внесе індустріальний парк у Новому Роздолі до Реєстру індустріальних парків.

Новороздільський індустріальний парк загальною площею 46,4 га створюється в зоні діяльності Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка» терміном на 50 років, проте можливістю продовження. Функціональне призначення парку – виробництво еко-ощадних матеріалів, продуктів та технологій.

На сесії депутати затвердили концепцію Новороздільського індустріального парку, яка була розроблена в рамках проекту Європейського Союзу «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ».

Згідно із концепцією, у Новороздільському індустріальному парку розміщуватимуться виробництва для зменшення споживання природних ресурсів, виробництва з сировини природнього походження та виробництва з сировини вторинного походження. На території парку розвиватимуться лише ці базові галузі, однак для розвитку виробництв інших галузей можна використовувати суміжні із парком території Сірки площею у сотні гектар.

Наступними кроками для розвитку Новороздільського індустріального парку стане пошук компанії, яка здійснюватиме управління парком, спільно із Новороздільською міською радою та Центром «Регіональний Розвиток». До кінця цього року запланований пошук потенційних якірних інвесторів  та розробка проектно-кошторисної документації для підведення інженерних мереж, а також пошук коштів на будівництво дороги.

Варто зазначити, що уже готовий бізнес-план парку та Детальний план території. Також до кінця року буде розроблено робочий проект доріг парку, проектно-кошторисна документація інженерних мереж та завершена рекультивація земель парку.