Центр «Регіональний Розвиток» розпочинає випуск електронного бюлетеню з питань розвитку підприємництва у Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді.

До Вашої уваги перший випуск електронного бюлетеня. Із нього ви дізнаєтесь про характеристику громади, про проект розробки Дорожньої карти розвитку підприємництва та заходи, які відбулися в його рамках. Бюлетень також містить інформацію про основні вимоги Програми із відшкодування частини відсотків за кредитами для суб’єктів малого бізнесу, яка цього року вперше реалізовується у Львівській області.

Сподіваємося, що наші матеріали будуть корисними для Вас і сприятимуть розвитку малого та середнього підприємництва.

Підготовка цього бюлетеню відбувається в рамках проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого і середнього підприємництва Тростянецької об’єднаної територіальної громади, який реалізується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Тростянецької сільської ради в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Ви можете надсилати нам свої коментарі та побажання щодо наступних тем випусків, а також новини, які будуть корисними для розвитку підприємництва на електронну адресу: info@rozdil.com.ua

Електронний бюлетень №1 про розвиток підприємництва у Тростянецькій ОТГ

0001