30 серпня у приміщенні відпочинкового комплексу «Медовий блюз», що знаходиться у селі Луб’яна, відбулася фокус-група із підприємцями Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області. Метою зустрічі було представлення заходів Дорожньої карти розвитку малого і середнього підприємництва (МСП) Тростянецької об’єднаної територіальної громади та збір ідей для включення до заходів Дорожньої карти.

Дорожня карта – це набір заходів, які розроблені за участі всіх зацікавлених сторін, реалізація яких дозволить покращити бізнес-середовище для малого і середнього підприємництва. Тож на початку зустрічі учасникам було презентовано проект розробки розвитку МСП та заходи, які планується реалізувати в рамках проекту.

В ході зустрічі підприємці коротко розповіли про свою діяльність, визначили основні проблеми, з якими стикаються у своїй роботі. Учасники визначили потреби підприємництва, пріоритетними серед яких став  розвиток туристичного потенціалу та дорожньої інфраструктури, а також розробка інструментів для кредитування малого і середнього бізнесу.

Для довідки:

Захід проводився Центром «Регіональний Розвиток» в рамках Програми USAID «ЛІДЕРСТВО В ЕКОНОМІЧНОМУ ВРЯДУВАННІ».

Метою діяльності в рамках проекту є вдосконалення Дорожньої карти розвитку малого і середнього бізнесу Тростянецької об’єднаної територіальної громади для покращення бізнес-середовища для МСП, а також проведення адвокаційної кампанії заходів Дорожньої карти.

SAMSUNG CSC