Cторони уклали Меморандум  щоб об’єднати зусиль  у  розбудові Новороздільського індустріального парку, залученні інвесторів та керуючої компанії.

Новороздільська міська рада та агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks мають багаторічний успішний досвід співпраці у створенні та розбудові Новороздільського індустріального парку. Зокрема, у 2014 році в рамках реалізації проекту Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013  компанія розробила концепцію та бізнес-план Новороздільського індустріального парку. в проекті якого Новороздільська міська рада виступала партнером, затвердила цю концепцію та на її підставі ініціювала створення індустріального парку у місті Новий Розділ Львівської області (рішення №810 від 24.07.2015 р.).

Сторони погодили співпрацю у таких напрямках як промоція Новороздільського індустріального парку; управління інвестиційними проектами; підтримка інвесторів у процесі запуску та розширення діяльності на території НРІП; залучення ресурсів для розбудови інфраструктури НРІП; представлення інтересів НРІП серед заінтересованих сторін; реалізація концепції та бізнес-плану Новороздільського індустріального парку.

Дія меморандуму продовжується до моменту, доки сторони зацікавлені у співробітництві.