15 грудня 2015 року в місті Любачів (Республіка Польща) відбулася міжнародна конференція «Нові перспективи і форми співпраці в рамках прикордонної польсько-української мережі індустріальних парків», що стала одним із завершальних заходів в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок в місті Любачів та гміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ».

Під час конференції учасники ознайомились із економічним потенціалом Польщі та України, роботою промислових зон та індустріальних парків.  Учасниками стали спеціалісти та експерти у сфері економічного та промислового розвитку, а її метою був обмін досвідом між українськими та польськими фахівцями, які займаються розвитком індустріальних парків.

Експерти із польської сторони розповіли про функціонування спеціальних економічних зон, промислових та науково-технологічних парків у свої країні. Партнери проекту із польської та української сторони презентували учасникам результати реалізації проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок в місті Любачів та гміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ», акцентуючи увагу на тому, чого вдалося досягти кожному із партнерів. Серед іншого, учасників ознайомили із статусом створення Новорозділського індустріального парку.

В рамках конференції відбулася також панельна дискусія учасники якої обговорили перспективи подальшої економічної співпраці між українськими та польськими містами. На завершення конференції учасники підписали Декларацію намірів щодо створення прикордонної мережі індустріальних парків, яку із української сторони підписали представники Новороздільської міської ради та Яворівської районної ради.

Участь у конференції взяли спеціалісти та експерти у сфері економічного розвитку та розвитку промисловості, а її метою був обмін досвідом між українськими та польськими фахівцями, які займаються розвитком індустріальних парків.