9 грудня 2015 року у приміщенні Новороздільського міського центру зайнятості відбулося громадське обговорення інфраструктури Новороздільського індустріального парку (НРІП). Участь у громадському обговоренні взяли працівники та депутати Новороздільської міської ради, представник Львівської обласної державної адміністрації, а також представники громадськості та ЗМІ.Громадське обговорення інфраструктури НРІП проводилось з метою представлення проектно-кошторисної документації інфраструктури Новороздільського індустріального парку, а також опрацювання пропозицій щодо їхнього коригування та узгодження з громадою.

На початку зустрічі Володимир Воробей, директор агенції економічного розвиткуPPVKnowledgeNetworks, представив три проекти інфраструктури для Новороздільського індустріального парку: детальний план території, дороги до НРІП та інфраструктуру всередині індустріального парку, а також інженерію, яка включає в себе електропостачання, водопостачання і каналізування, а також газопостачання.

Після цього представники усіх підрядних організацій, які розробляли проекти інфраструктури НРІП коротко розповіли про свою роботу.

Олександр Шульга, який є розробником Детального плану території (ДПТ) НРІП, представив його учасникам громадського обговорення. Він повідомив, що Детальний план території НРІП розроблявся на основі вихідних даних від РДГХП «Сірка» і ДП «НДГХП «Сірка». Він наголосив на необхідності комплексного підходу до всієї території ДГХП «Сірка», у зв’язку з чим доцільно розробити схему розвитку території «Сірки» з ув’язкою її з м. Новий Розділ. Він повідомив, що ДПТ має коригуватися після розробки ПКД зовнішніх інженерних мереж та доріг всередині парку.

Після цього Олександр Стабровський представив учасникам громадського обговорення проектно-кошторисну документацію (ПКД) на дороги до Новороздільського індустріального парку та дороги всередині парку. Він повідомив, що ПКД дороги до НРІП включає в себе три під’їзди до парку, які розбиті на черги, а саме: південний під’їзд зі сторони керамічного заводу до південної межі НРІП; інспекторська дорога між озерами Середнє і Глибоке, яка підходитиме до північної межі парку і матиме рекреаційне значення; північний заїзд від кільця у смт. Розділ через місто Новий Розділ до північної межі парку. Він повідомив, що проекти під’їздів до НРІП вже готові, а також готові проекти мостів, які розташовані на цих під’їздах. ПКД доріг всередині парку ще розробляються. Інженер розповів, що проекти всіх доріг включають у себе будівництво велодоріжок та тротуарів, крім інспекторської дороги, проект якої не містить тротуарів. Також він повідомив, що термін експлуатації доріг згідно проекту становитиме 20 років.

Останнім представив проектно-кошторисну документацію інженерних мереж Іван Гуга. Він повідомив, що на півночі ділянки НРІП біля 5 поста передбачена точка підключення до господарсько-питної води, яка надходитиме водопроводом від села Малехів. Також біля цього місця передбачена точка підключення до водопроводу технічної води, який проходить біля ОДВ-Електрик. Від ТЕЦ буде йти теплотраса до теплопункту, який проектується в центрі ділянки. В центрі ділянки НРІП проектується електропідстанція, яка живитиметься від ЛЕП-35 к/В. Газ використовуватиметься від газопроводу, який належить ДП «НДГХП «Сірка» і проходить на південному сході вздовж ділянки НРІП. На північному сході ділянки НРІП проектується точка підключення до господарсько-побутового каналізаційного колектора, який є діючий, використовується ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» і йде на очисні споруди.

В кінці зустрічі учасники заходу обговорили пріоритетність подання проектів для розбудови інфраструктури Новороздільського індустріального парку на фінансування із коштів Державного фонду регіонального розвитку та із коштів міжнародних програм.

Учасники визначили, що пріоритетним є будівництво дороги до НРІП та підведення інженерної інфраструктуру, насамперед електроенергії.

З поміж переліку ідей, які можна подавати на фінансування, учасники погодились також подавати такі ідеї, як: ремонт колії; проведення екологічного та юридичного аудиту земель «Сірки»; розробка суперфіцій на користування землею та дорогами; будівництво центральної дороги НРІП від північної до південної межі ділянки; розробка проекту ліквідації сміттєзвалища та плану загосподарювання озер.

Захід проводився в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом та став останнім заходом, проведеним у Новому Роздолі в рамках цього проекту.