9 листопада 2015 року о 14:00 в актовому залі Новороздільського міського центру зайнятості відбудуться громадські обговорення інфраструктури індустріального парку у Новому Роздолі.

Громадське обговорення проводиться з метою представлення проектно-кошторисної документації інфраструктури Новороздільського індустріального парку, а також опрацювання пропозицій щодо їхнього коригування та узгодження з громадою.

Учасники заходу також обговорюватимуть пріоритетність подання проектів для розбудови інфраструктури Новороздільського індустріального парку на фінансування із коштів Державного фонду регіонального розвитку та міжнародних програм.

Захід проводитиметься в рамках проекту  «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

Початок події: 09-12-2015 14:00
Місце проведення: 81652, м. Новий Розділ, вул. Шевченка, 6а