26 листопада 2015 року відбувся прес-тур на територію Новороздільського індустріального парку (НРІП), учасниками стали 35 журналістів з всеукраїнських, регіональних та міжнародних ЗМІ, представники інформаційних агентств та фотокореспонденти.Першими гостей привітав чинний мер міста Володимир Туз. На брифінгу міський голова розповів про ідею створення індустріального парку, початок праці міської ради у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 та етапи рекультивації.

На території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства “Сірка” журналісти мали змогу поспілкуватись із заступник директора РДГХП “Сірка” Іваном Мостовим, новообраним мером міста Андрієм Мелешком та директором PPV Knowledge Networks  Володимиром Воробеєм. Зустріч відбулась в приміщенні управління РДГХП, де доповідачі розповіли журналістам про історію “Сірки” та концепцію Новороздільського індустріального парку, відповідно до якої основною спеціалізацією парку будуть виробництва для зменшення споживання природних ресурсів, виробництва з сировини природного походження та виробництва з сировини вторинного походження.

По завершенню прес-конференції журналісти виїхали  на територію майбутнього індустріального парку, де оглянули територію де вже розпочались роботи по рекультивації. Зокрема, було представлено зону розвитку, де розміщуватимуться інституції, установи та організації індустріального парку та громадську зону. Також представники медіа побачили інфраструктуру парку: лінії елекропередачі, газопроводи та залізничну колію.

Захід проводився в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.