6 листопада 2015 року у приміщенні Новороздільського міського центру зайнятості відбулося громадське обговорення спеціалізації Новороздільського індустріального парку (НРІП).Участь в громадському обговоренні взяли працівники центру зайнятості, депутати Новороздільської міської ради, представники Центру «Регіональний Розвиток» та агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, які розробляли концепцію Новороздільського індустріального парку, а також представники ЗМІ та громадськості.

Катерина Кравчук представила учасникам громадських слухань затверджену Новороздільською міською радою концепцію Новороздільського індустріального парку, площа якого становить 46.4 га, а термін експлуатації – 50 років із можливістю продовження.

Функціональним призначенням НРІП є виробництво еко-ощадних матеріалів, продукції та технологій. Концепцією парку передбачено створення 1070 робочих місць у Новому Роздолі.

Базовими галузями Новороздільського індустріального парку стануть:

  • Виробництва для зменшення споживання природних ресурсів
  • Виробництва з сировини природного походження
  • Виробництва з сировини вторинного походження

Експерт повідомила, що на території індустріального парку розвиватимуться лише вищезгадані базові галузі, для розвитку інших видів виробництва є також доступними ділянки на території Сірки за межами НРІП.

Учасники громадського обговорення запропонували розробити та впровадити у навчальних закладах Нового Роздолу навчальні програми для підготовки фахівців, які у майбутньому зможуть працювати на території індустріального парку, а також займатися пошуком інвесторів різного профілю. Також усі зійшлися на тому, що обов’язковою умовою для інвесторів потрібно виставити проведення оцінки впливу на навколишнє середовище, щоб не погіршувати екологічну ситуацію у Новому Роздолі.

Громадські консультації проводилися в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.