30 травня представники 15 громадських організацій Нового Роздолу в приміщенні центральної бібліотеки працювали над розробкою проектів для участі громади у формування міських теренів. Захід  відбувся у форматі тренінгу «Міський простір – простір змін» в рамках проекту «Лекторій Громадянської Освіти», що реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У першій частині тренінгу говорили про громадський простір та як його можна ефективно змінювати. Також активісти дізналися про те, як можна залучати громаду до творення комфортного простору для мешканців міста, а прикладом стали найкращі ініціативи, реалізовані в Україні та світі.

Друга частина тренінгу була присвячена практичній роботі. Учасники здійснили прогулянку Новим Роздолом та аналізували міський простір. Учасники сформували кілька робочих груп, метою яких було вивчення зовнішнього й внутрішнього середовища конкретних об’єктів за методикою SWOT. Для прикладу учасники обрали стадіон «Галичина», площу з пам’ятником Шевченку та Старе озеро. Кожна із робочих груп визначила сильні і слабкі сторони цих просторів, а також можливості та загрози для їх розвитку.

В кінці тренінгу учасники поділилися власними ідеями щодо розвитку громадських просторів Нового Роздолу та домовилися про спільні дії у цьому напрямку.

 Для довідок:

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.