23 травня 2015 року у Новому Роздолі в рамках проекту «Лекторій Громадянської Освіти» відбулася зустріч із представниками проекту Open StreetMap (OSM).

Фахівці Open StreetMap розказали про створення он-лайн карти Нового Роздолу. Участь у зустрічі взяли 20 представників громадських організацій та активні мешканці.Організатором зустрічі став Центр “Регіональний Розвиток” за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Представники проекту розказали новороздільчанам про те, що таке OSM, про те, як виглядатиме карта Нового Роздолу, як її наповнювати даними та редагувати їх.

Учасникам зустрічі було представлено перші напрацювання карти міста. Виявилося, що пропозиція містить деякі неточності. Її точність і наповнення залежатиме від активності самих мешканців, які власноруч зможуть добавляти та коригувати дані он-лайн карти Нового Роздолу. Невдовзі усім буде надіслана коротка інструкція як це робити.

Уже влітку цього року Новий Розділ матиме готову он-лайн карту міста, які міститиме інформацію із позначенням доріг, основних міських установ, магазинів, кафе, промислових територій, ліній електропередач та ін. Створення такої он-лайн карти Нового Роздолу допоможе краще відобразити міські громадські простори.

Он-лайн карту Нового Роздолу можна буде завантажувати у навігатори, смартфони, можна друкувати, продавати, розповсюджувати, перетворювати і використовувати у будь-яких цілях.

Для довідок:

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.