29 квітня у Новому Роздолі відбулася друга відкрита лекція на тему «Функції інституцій громадянського суспільства», під час якої учасники обговорили стан громадської активності в місті та визначили пріоритетні напрямки діяльності.

Захід проводився в рамках проекту «Лекторій Громадянської Освіти». Організатором заходу є Центр «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники відкритої лекції розповіли про діяльність та функції, які вони виконують у суспільстві. Також мешканці визначили основні проблеми Нового Роздолу, які потребують вирішення. Пріоритетним напрямком діяльності для влади, бізнесу та громади має стати вирішення проблеми відсутності робочих місць, поганого стану доріг, відсутності облаштованих місць для дозвілля та рекреації, високого рівня корупції та низького рівня громадської активності у місті.

Лекцію провела Катерина Кравчук, яка ознайомила учасників із функціями влади, бізнесу та громадських організацій у сучасному суспільстві. Лектор також презентувала громадські ініціативи, які успішно реалізовуються в Україні, ознайомила учасників із українськими та міжнародними програмами та фондами, які підтримують ініціативи громади.

Для довідок:

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

LGO_29.04_1 LGO_29.04_3
LGO_29.04_5 LGO_29.04_2