27 лютого 2015р. в рамках проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який фінансується Міжнародним фондом «Відродження», Центром Регіонального Розвитку проведена зустріч громадських організацій із Нового Роздолу.Участь у зустрічі взяли представники місцевих громадських організацій, представники засобів масової інформації та Новороздільської міської ради.

Метою зустрічі було розробити попередні напрямки розвитку громадського середовища міста, які братимуться до уваги під час реалізації проекту «Лекторій Громадянської Освіти».

Учасники зустрічі домовилися створити робочу групу у складі представників Центру Регіонального Розвитку, громадських організації «УМХ» та «Гамір», які координуватимуть реалізацію проекту «Лекторій Громадянської Освіти».

Учасники також домовилися про проведення першої відкритої лекції в рамках проекту на тему «Функції інституцій громадянського суспільства».

Також в кінці березня відбудеться форум громадських ініціатив в рамках якого громадські об’єднання міста зможуть презентувати себе та свою діяльність, а також представити громаді Нового Роздолу шляхи розвитку громадського середовища міста.