26 – 27 лютого 2015 р. у Новому Роздолі відбувся тренінг «Робота з інвесторами: інвестиційний менеджмент, інвестиційні паспорти, поняття індустріального парку, особливості комунікації».

Учасниками тренінгу були працівники та депутати Новороздільської міської ради, представники громадських організацій та засобів масової інформації, підприємці із Нового Роздолу.

Метою тренінгу було ознайомити учасників із поняттям інвестицій, інвестиційним менеджментом, особливостями роботи з інвесторами, визначити фактори інвестиційної привабливості Розділля, розробити пропозиції для потенційних інвесторів.

Розпочався захід із представлення проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ» та концепції Новороздільського індустріального парку, який представила Катерина Кравчук – менеджер проектів економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

У перший день тренінгу учасники ознайомилися із поняттям інвестицій, провели SWOT-аналіз інвестиційної привабливості Розділля та розглянули приклади успішно реалізованих інвестиційних проектів. У другий день тренінгу учасники ознайомилися із поняттям інвестиційного менеджменту та дізналися про запити іноземних інвесторів, вимоги до їх оформлення. Також в результаті групової роботи учасники розробили інвестиційні пропозиції, які можуть стати основою для подання іноземним інвесторам.

Тренінг проведений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

2015-02-27_trren 2015-02-27_trren1
2015-02-27_trren2 2015-02-27_trren3
 2015-02-27_trren4  2015-02-27_trren5