25 лютого 2015 року у приміщенні РДГХП «Сірка» відбулися громадські консультації з працівниками «Сірки» щодо обговорення проекту детального плану території.

 Участь в обговореннях взяли: перший заступник міського голови Нового Роздолу Микола Поглод, директор РДГХП «Сірка» Є. Швед та його заступник І. Мостовий, директор НДГХП «Сірка» Р. Мельничук, Володимир Крижанівський, представник Центру «Регіональний Розвиток»,  Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, яка є розробником концепції Новороздільського індустріального парку, О.Шульга, директор ТОВ «АКД», яке є розробником детального плану території індустріального парку, працівники Сірки та громадськості.

На початку зустрічі В.Воробей розповів про проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок». Також він ознайомив учасників із концепцією індустріального парку та розповів про проблемні місця, які виникають у процесі його створення. Працівники «Сірки» надали фахові коментарі до концепції, завдяки яким розробники зможуть її вдосконалити.

Після презентації концепції директор ТОВ «АКД» О.Шульга представив проект детального плану території Новороздільського індустріального парку. У процесі його створення виникало багато неврегульованих питань. Працівники «Сірки», які роками працювали на цьому підприємстві та добре знають його територію, надали свої пропозиції до розробки документу. Проектанти найближчим часом опрацюють усі зауваження і представлять громаді Нового Роздолу оновлений детальний план території Новороздільського індустріального парку на наступних громадських консультаціях. Після цього детальний план території буде затверджуватися сесією Новороздільської міської ради.

Громадські консультації проводилися в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

25.02.a 25.02.c
25.02.f 25.02.d