12 – 13 березня 2015 р. у Новому Роздолі відбувся тренінг «Робота в іноземній компанії: дисципліна, правила внутрішнього розпорядку, бізнес-традиції».

Учасниками тренінгу стали представники закладів освіти, представники центру зайнятості, студенти, тимчасово безробітні, представники громадських організацій із регіону Розділля.

Метою тренінгу було ознайомити учасників із основами успішного працевлаштування, основами підприємництва та започаткування власної справи, опрацювати потенційні бізнес-ідеї, які можна реалізувати у місті.

У перший день тренінгу учасники ознайомилися із основами успішного працевлаштування. Присутні дізналися про те, як успішно пройти співбесіду та уникнути помилок при її проходження. Також учасники написали власне резюме, яке у майбутньому допоможе знайти їм роботу.

Другий день тренінгу був присвячений створенню власної справи. Катерина Кравчук, менеджер проектів, представила проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ»  та концепцію Новороздільського індустріального парку та розповіла про можливості для започаткування власної справи у контексті створення Індустріального парку.

Мирослава Томецка, голова Товариства допомоги полякам «Велике серце» розповіла про риси характеру, якими повинен володіти підприємець. Про основні кроки до започаткування власної справи та про те, як центри зайнятості можуть допомогти відкрити свій бізнес, присутнім розказала Наталія Гулій – начальник відділу активної підтримки Новороздільського міського центру зайнятості.

Також учасники тренінгу під час практичної роботи розробили модель власного бізнесу, проаналізували які ресурси їм для цього потрібні та чинники, які можуть вплинути на функціонування їх бізнесу.

Тренінг проведений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ»  здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.

Tr-12.03-1 Tr-12.03-2
Tr-12.03-3 Tr-12.03-4
 Tr-12.03-5  Tr-12.03-6
 Tr-12.03-7  Tr-12.03-8