На початку березня, у місті Новий Розділ, в рамках проекту «Лекторій Громадянської Освіти» відбулася перша відкрита лекція на тему «Економічний розвиток території».

Організатором заходу є Центр «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» . Учасниками лекції стали понад 40 мешканців міста.

На початку лекції координатор проектів Центру «Регіональний Розвиток» Володимир Крижанівський представив проект «Лекторій Громадянської Освіти» та анонсував події, які відбуватимуться в рамках проекту. В березні цього року передбачається проведення тренінгу з проектного менеджменту та зустріч із розробниками концепції Новороздільського індустріального парку.

Лекцію провела Катерина Кравчук, яка ознайомила учасників із можливостями для стимулювання економічного розвитку міста, завданнями відповідних інституцій та можливостями співпраці ключових гравців. Особливу увагу було привернуто на можливості стимулювання економіки Нового Роздолу в контексті створення у місті індустріального парку. Учасники лекції також отримали інформацію щодо інструментів та джерел фінансування проектів місцевого економічного розвитку.

Під час лекції мешканці міста також проаналізували ресурси, які наявні на даній території. Усі команди відзначили те, що у Новому Роздолі найменше фінансового ресурсу, а найбільший ресурс міста – це люди та природній капітал.

 Для довідок:
Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Vl1 vl4
vl2 vl3