В кінці січня 2015 року відбулася зустріч партнерів проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

Українські партнери здійснили візит до польських колег у місто Любачів. Головна мета поїздки – підведення підсумків першого року реалізації проекту, спільне обговорення планів на майбутній період та знайомство із новим бургомістром м. Любачів (головний партнер проекту), який очолив цей пост після чергових виборів до органів місцевої влади.

Під час зустрічі в Любачеві українську сторону представляли: міський голова Нового Роздолу Володимир Туз, голова Яворівської районної ради Іван Карпа, представники Інституту Регіонального Розвитку – Олена Бей та Ірина Федунь, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимир Воробей. Із польської сторони були присутні: бургомістр міста Любачів Кшиштоф Шпит, координатор проекту Анджей Каня та війт гміни Любачів Вєслав Капель.

Під час зустрічі сторони відзначили, що реалізація проекту відбувається у відповідності до запланованого графіку, незважаючи на складну політичну ситуацію, що склалася в Україні минулого року. За цей час українські партнери розпочали рекультивацію пост-сіркових ділянок, провели ряд досліджень та заходів:

  • Здійснено стратегічний аналіз територій, що підлягають рекультивації та розроблено концепції майбутніх індустріальних парків.
  • Розроблено бізнес-плани для індустріальних парків.
  • Розпочато розробку просторових планів для індустріальних парків.
  • Проведено дослідження потреби у навчанні для представників влади та громадських організацій, напрацьовано план проведення тренінгів. Проведено 5 тренінгів для громад міст.
  • Створено Агенції місцевого економічного розвитку у Новому Роздолі та Яворові, підібрано персонал, обладнано офіси.
  • Розроблено бренд буки для агенцій та здійснено промоцію проекту в пресі та ТБ.
  • Створено 2 веб сайти, які постійно наповнюються інформацією.
  • Проведено початкову конференцію.

Партнери обговорили майбутні кроки у реалізації проекту та узгодили планування заходів на наступний рік.

Окремою темою зустрічі було приготування нових проектів на майбутні конкурси. Партнери обговорили теми, в яких спільно зацікавлені, серед них: пошук коштів на розробку проектно – кошторисної документації до Індустріального парку в Яворові.