28 січня 2015 року з у місті Новий Розділ відбулася виїзна нарада щодо вирішення екологічних проблемних питань, повʼязаних із наслідками колишньої діяльності Роздільського ДГХП «Сірка».

Участь у нараді взяли представники Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної ради, Новороздільської міської ради,НДГХП та РДГХП «Сірка», Центру «Регіональний Розвиток», агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, депутати обласної ради, представники Миколаївської міжрайонної прокуратури та районного управління МВС України, представники екологічних організацій, експерти.

Перед початком наради учасники здійснили поїзду на територію, яка рекультивується в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок» та на якій буде створено Новороздільський індустріальний парк.

Володимир Воробей, директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, яка є розробником концепції індустріального парку, розповів учасникам про стан проведення рекультивації та процес створення парку.

Під час наради відбулося обговорення питань гудронів, індустріального парку, розробки стратегії розвитку території новороздільської Сірки та проблеми сірчаних підприємств Нового Роздолу.

Спершу представники правоохоронних органів доповіли стосовно питання гудронів, яке не вирішувалося понад 10 років, так як була відкрита кримінальна справа по ДП «Спецсервіс» і гудрони були речовими доказами. На даний час справу закрито. Відповідно до цього, Департаментом екології буде ініційовано зустріч з ДП «Спецсервіс» щодо визначення подальших дій з гудронними залишками.

Особливу увагу учасники наради звернули на рекультивацію земель у зоні діяльності РДГХП «Сірка», результатом якої стане створення Новороздільського індустріального парку (лінк). На найближчій сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 17 лютого, депутати планують розглянути питання про виділення коштів із обласного бюджету на співфінансування цього проекту. Також учасники наради домовилися про те, що усі питання, які виникають у процесі створення на теренах Нового Роздолу індустріального парку, повинні увійти у перелік скоординованих заходів усіх заінтересованих сторін.

На нараді також обговорювалося питання розробки стратегії розвитку «Сірки», ініціатором якого ще в минулому році виступив Центр «Регіональний Розвиток». Учасники підтримали пропозицію розробити бачення розвитку даної території щоб зрозуміти як її розвивати у майбутньому.