У листопаді 2014 року у м. Долина відбувся тренінг «Можливості використання відновлюваних джерел енергії місцевими громадами», у якому взяли участь експерти Центру «Регіональний Розвиток».

Під час тренінгу учасники ознайомилися із можливостями використання громадами відновлювальних джерел енергії, із ключовими технологіями відновлювальної енергетики, які доступні українським громадам та із економічними та юридичними особливостями реалізації проектів із впровадження відновлювальних джерел енергії.

Учасники відвідали діючі проекти із використання відновлюваних джерел енергії у м. Долина, яке активно впроваджує технології для зменшення споживання енергії. Місто Долина є одним із найпрогресивніших українських міст у впровадженні «Угоди мерів».

На сьогодні Новороздільська міська рада у співпраці із Центром «Регіональний Розвиток» розпочинають роботу зі створення Плану дій зі сталого енергетичного розвитку, в якому буде обґрунтовано цілі та заходи для зменшення викидів СО2.

На початку 2014 році місто Новий Розділ також було включено у список підписантів «Угоди мерів» і стало одним із 75-ти українських міст, які приєдналися до цієї ініціативи.

«Угода мерів» – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя. Підписантами Угоди мерів є 5647 органів місцевого самоврядування із 53-ох країн світу.