3 вересня 2014 року відбулося засідання дорадчого громадського органу (ДГО) при департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації, до складу якого делеговано представника «Центру «Регіональний Розвиток».

Одним із завдань діяльності ДГО є надання пропозицій Департаменту екології та природних ресурсів щодо вирішення актуальних екологічних питань. ЦРР уже готує пропозиції для розв’язання екологічних проблем Нового Роздолу, таких як проблеми гудронів та залишків небезпечних хімічних відходів від колишнього сірчаного виробництва.

У засіданні взяли участь представники громадських організацій, установ, наукових закладів екологічного спрямування, які попередньо подали заяви та відповідні документи для участі в ДГО при Департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Директор Департаменту О.Балицький наголосив на потребі створення ДГО для вирішення найважливіших екологічних проблем і здійснення громадського контролю діяльності державної установи.

До складу дорадчого громадського органу увійшли 17 претендентів, які подавали заявки на участь. Учасники засідання запропонували внести зміни до Порядку діяльності даного дорадчого громадського органу при Департаменті екології та природних ресурсів.