31 липня 2014 року у Новому Роздолі відбулася зустріч учасників робочої групи щодо проведення рекультивації 46,4 га земель в зоні діяльності РДГХП «Сірка».

Учасники робочої групи здійснили обстеження території ділянки, на якій проводиться рекультивація земель з метою визначення відповідності Проекту Рекультивації фактичному стану території. Було здійснено фотофіксацію проведених робіт та уточнено наступні етапи проведення рекультивації. Це дозволить якісніше провести роботи та не допустити порушень у ході реалізації Проекту.Після проведення обстеження ділянки, учасники робочої групи провели нараду, на якій скоординували свої подальші дії.

До складу робочої групи увійшли: міський голова Нового Роздолу Володимир Туз; перший заступник міського голови Микола Поглод; заступник директора РДГХП «Сірка» Іван Мостовий; директор РДГХП «Сірка» Володимир Венчак; представник ТОВ «Інвестиційна Компанія «Леодіс», яка проводить рекультивацію земель, Юрій Беца; директор агенції економічного розвитку PPV KnowledgeNetworks, яка розробляє концепцію Новороздільського індустріального парку, Володимир Воробей; менеджер проектів PPV Knowledge Networks Катерина Кравчук; координатор Центру Регіонального Розвитку Володимир Крижанівський; інженер технічного нагляду Олег Хробак та директор АКБ Шульга Геннадій Шульга.

Зазначимо, що рекультивація уже розпочалася. Проведено земляні роботи на трьох ділянках. Проведення рекультивації усіх 46,4 га земель має завершитися до кінця 2015 року.

Рекультивація деградованих земель РДГХП «Сірка», на яких буде створено Новороздільський Індустріальний Парк, проводиться в рамках проекту Європейського Союзу «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ».

31.07_8 31.07_7
31.07_4 31.07_6
31.07_5 31.07_3
31.07_2 31.07_1