16 червня 2014 року виконавчий комітет Новороздільської міської ради Львівської області за результатами тендеру уклав договір з ТОВ «Інвестиційна Компанія Леодіс».

Угоду укладено на проведення рекультивації земель в зоні діяльності Роздільського ДГХП „Сірка” на площі 46,4 га. Вартість угоди складає 5,90 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
В рамках договору передбачене розроблення й ущільнення ґрунту, зрізування і корчування чагарнику, влаштування канав та ін.
Всього до тендерного комітету було подано дев’ять пропозицій, з яких до торгів було допущено лише дві. Решту пропозицій було відхилено через невідповідність документів.
З кінця червня 2014 року фірма ТОВ «Інвестиційна Компанія Леодіс» приступила до виконання умов договору. Планове завершення робіт – листопад 2014р.

Рекультивація деградованих земель – це лише перший етап реалізації проекту створення індустріального парку у Новому Роздолі. Наступним етапом стане розбудова інфраструктури всередині ділянки (газ, під’єднання до мереж, каналізація, внутрішні дороги).

Для довідки:
В березні-квітня 2014р. тривав тендер на проведення рекультивації земель в зоні діяльності Роздільського ДГХП „Сірка”.
Виконавчий комітет Новороздільської міської ради оголосив про проведенняя відкритих торгів для Рекультивації (реконструкція) порушених гірничими роботами земель на площі 46,4 га в зоні діяльності Роздільського ДГХП „Сірка”. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість закупівлі – 6 758 384,00 (шість мільйонів сімсот п’ятдесят вісім тисяч триста вісімдесят чотири) гривні з урахуванням ПДВ.
Інформація про закупівлю була розміщена веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України www.tender.me.gov.ua.
Закупівля здійснюється за кошти гранту Європейського Союзу в рамках реалізації проекту за номером IPBU.01.01.00-18-486/11 “Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» в межах Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013р.