10 липня о 16.00 у приміщенні Будинку культури (вул. Шевченка, 13) відбудуться громадські обговорення проекту створення індустріального (промислового) парку на територіях колишніх сірчаних виробництв у Новому Роздолі.

Під час зустрічі громаді Нового Роздолу будуть представлені результати досліджень щодо розвитку інвестиційного потенціалу регіону, які проводилися в рамках польсько-українського проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок». Зокрема буде представлено перспективу створення індустріального парку поблизу Нового Роздолу.

Індустріальний парк – це спеціально організована для розміщення нових виробництв територія, забезпечена енергоносіями, інфраструктурою, потрібними адміністративно-правовими умовами, керована спеціалізованою компанією.

Проект «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом. В рамках даного проекту відбувається рекультивація частини земель пост-сірчаного виробництва та розробляється концепція побудови індустріального парку.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у обговореннях.