21 травня 2014 року в Новому Роздолі відбулася презентація проміжного варіанту концепції індустріального парку. Учасниками зустрічі стали представники міської ради та депутати.

Підхід до створення парку було визначено завдяки аналізу вхідних факторів у Новому Роздолі, прикордонному регіоні Польщі та України загалом, аналізу трендів розвитку європейської економіки та макроекономічних трендів економіки України.

Індустріальний парк площею 46,4 га буде створений з метою стимулювання економічного розвитку м. Новий Розділ і регіону загалом, зростання рівня якості життя населення.

У пропонованій концепції, яку розробляють фахівці агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks в рамках європейського Проекту, Новороздільський індустріальний парк спеціалізуватиметься на промисловості еко-ощадних матеріалів, продуктів і технологій: виробництві дружних до довкілля матеріалів, виробництві матеріалів та продукції з сировини природного походження, обробці вторинної сировини та виробництві з неї товарної продукції, виробництві товарів для зменшення споживання природних ресурсів.

Учасники презентації обговорили зонування Новороздільського Індустріального Парку, модель управління, функціональні завдання та бізнес-модель.

Окрім чіткого, унікального для українських індустріальних парків профілю, до концепції Новороздільського Індустріального Парку також закладається основа для зростання доданої вартості продукції, що вироблятиметься у Парку. Саме такий підхід дозволить підвищувати зарплати працівників (планується створення 1500 робочих місць) компаній-учасників Індустріального Парку та зменшити ризик перенесення виробництв з Новороздільського індустріального парку. Для цього концепція Парку передбачає створення центру еко-інновацій та трансферу технологій, де працюватимуть лабораторії, майстерні. Також передбачається, що Парк стане освітньо-просвітницьким центром – з навчальним центром, спеціалізованими програмами у місцевих закладах освіти та центром дозвілля та еко-просвітництва для населення.

Концепція Індустріального Парку та рекультивація земель під нього здійснюється в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ» Проект реалізовується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.