26 березня 2014 р. у Новому Роздолі експерти провели перші зустрічі із громадою міста, депутатським корпусом, під час яких експерти проекту представили основні плани та напрацювання проекту.

Зокрема було представлено висновки стратегічного аналізу рекультивованих територій, які ляжуть в основу майбутньої концепції індустріального парку, а також винесено на розгляд громади найбільш ймовірні сценарії розвитку індустріальних парків у Західній Україні загалом, та у Новому Роздолі зокрема.

Захід відбувся в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м. Новий Розділ», що здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 та фінансується Європейським Союзом. Партнерами проекту є ґміна Любачів (Польща), Яворівська районна рада, Новороздільська міська рада, Інститут Регіонального Розвитку (Львів, Україна). Проект розпочав діяльність в грудні 2013 року та триватиме до грудня 2015 року.