S S S

1 – 2 жовтня у Новому Роздолі відбувся  тренінг «Профорієнтаційна комунікація»,  у якому взяли участь старшокласники із  місцевих шкіл.

Метою тренінгу було зорієнтувати учнів у виборі своїх професій та розглянути можливості, які відкриваються перед учнями під час навчання та після закінчення школи. Під час тренінгу учасники дізналися про те як обрати собі професію, які навички потрібні на ринку праці та отримали практичні поради, пов’язані з продовженням освіти та працевлаштуванням. Окрему увагу було приділено професіям, які в даний час особливо потрібні на ринку праці та професіям, які можуть стати актуальними у найближчому  майбутньому.

Голова Центру «Регіональний Розвиток» Володимир Крижанівський повідомив учасникам тренінгу про перспективи працевлаштування, які відкриваються перед мешканцями Нового Роздолу у зв’язку із створення у місті індустріального парку. Він розповів про те, які підприємства зможуть працювати на території індустріального парку та які спеціальності будуть потрібними для роботи в парку.

Тренінг проведений в рамках проекту «Розвиток підприємництва шляхом покращення доступу до інвестиційних ділянок у місті Любачів та ґміні Любачів, а також відновлення деградованих земель Яворівського району та м.Новий Розділ», здійснюється в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що фінансується Європейським Союзом.