Зонування

Zonning

 

Громадська зона – обслуговування та прийом відвідувачів, заклади харчування, тощо.

Зона розвитку – територія розміщення інституцій, установ та організацій індустріального парку.

Сировинна зона – центр сортування та переробки вторинної сировини.

Логістична зона – стоянка для транспорту, сервісний склад сировини та готової продукції.

Технологічна зона – мийка, технічна водойма, зона для очисних споруд, територія розміщення установок генерування електроенергі.

Виробнича зона (Втор) – виробництво матеріалів та продукції з сировини вторинного походження, обробка вторинної сировини.

Виробнича зона (Біо) – виробництво матеріалів та продукції з сировини біологічного походження.

 

Виробнича зона (Ено) – виробництво матеріалів, продуктів та технологій для зменшення споживання природних ресурсів та енергії.

Визначені обмеження для території та проведене функціональне зонування, визначені ділянки, доступні для промислової діяльності, функціональні зони накладені на територію. Вище наведена візуалізація Новороздільського промислового парку.

Новороздільський індустріальний парк має добрі перспективи подальшого розширення – загальна територія колишнього гірничохімічного підприємства складає понад 300 га.

Expansion

Під час громадських обговорень у 2015р. було визначено, що наступною чергою для розширення РІП стане ділянка на південь від НРІП, загальною площею 50 га. Ділянка потребує рекультивації та юридичного аудиту (щодо решток споруд та будівель).

Привабливою для НРІП є також ділянки на північний схід від території НРІП, які розташовані безпосередньо коло діяючої ТЕЦ ТОВ “Енергія – Новий Розділ” та яких колись розташовувались основні виробничі корпуси “Сірки”. Ці ділянки вимагають комплексу робіт із демонтажу споруд та повної рекультивації земель.

Частину земель “Сірки” планується використовувати як мисливські угіддя, іншу частину – для можливого встановлення сонячних колекторів, а частина вимагає подальших наукових досліджень та нагляду.

Громадська зона – обслуговування та прийомвідвідувачів, заклади харчування, тощо.Зона розвитку – територія розміщення інституцій,установ та організацій індустріального парку.Сировинна зона – центр сортування та переробкивторинної сировини.Логістична зона – стоянка для транспорту, сервіс-ний склад сировини та готової продукції.Технологічна зона – мийка, технічна водойма, зонадля очисних споруд, територія розміщення устано-вок генерування електроенергі.Виробнича зона (Втор) – виробництво матеріалівта продукції з сировини вторинного походження,обробка вторинної сировини.Виробнича зона (Біо) – виробництво матеріалів тапродукції з сировини біологічного походження.Виробнича зона (Ено) – виробництво матеріалів,продуктів та технологій для зменшення споживан-ня природних ресурсів та енергії.