Статус створення

 2011

Обговорення ідеї трансформації пост-індустріальних територій “Сірки” у промислову зону нового типу – індустріальний парк.

2012-2013

Вибір та підготовка земельної ділянки під НРІП.

Передача земельної ділянки Новороздільський міській раді. Розробка проектно-кошторисної документації рекультивації ділянки.

Підготовка проектної заявки на програму транскордонної співпраці ЄС Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

2014-2015

Реалізація проекту в рамках програми транскордонного співробітництва ЄС Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Рекультивація земельної ділянки НРІП відповідно до проектної документації, розробка та затвердження Новороздільською міською радою концепції НРІП. Розробка бізнес-плану, аналізу впливу та проведення ідентифікаційного дослідження для державно-приватного партнерства для НРІП.

Розробка проектно-кошторисної документації підїзних доріг до Нового Роздолу та доріг у межах НРІП, а також інженерної інфраструктури та детального плану території НРІП. Розробка плану зонування території “Сірки”.

Створення Центру “Регіональний Розвиток” (агенції місцевого економічного розвитку) у Новому Роздолі. Проведення навчальних тренінгів та громадських обговорень.

2016-2017

Підготовка проектних заявок та реалізації проектів з облаштування інженерної інфрастрктури у НРІП (стадія 1) відповідно до розробленої проектної документації. Підведення електричних мереж. Відновлення та прокладення водопостачання (технічне та господарське).

Промоція НРІП та залучення якірних інвесторів. Залучення керуючої компанії для НРІП, підписання договору на управління парком.

Залучення інвесторів та розвиток НРІП відповідно до концепції НРІП.

Наявна інфраструктура

Стр_30

Дорожня інфраструктура

До НРІП веде підїзна дорога загального користування від міжнародної траси М06 Київ-Чоп. У 2015 р. покриття (асфальтобетонне) цієї дороги було відремонтоване. Діюча внутрішня дорога (з цеентобетонним покриттям).

Залізнична інфраструктура

Територією НРІП пролягають 3 залізничні гілки від залізничної колії Ходорів — Новий Розділ. Гілки придатні для вантажних перевезень, проте вимагають ремонту.

Електропостачання

На території НРІП є три можливі точки підключення до мереж електропостачання. На невеликій відстані до межі НРІП (до 200м) є дві трансформаторні підстанції потужністю 6,3 МВт та 20 МВт та проходять дві лінії електропередач 110кВ та 35кВ, прокладені від трансформаторної підстанції “Розділ” (ПАТ “Львівобленерго”). Одна точка підключення ТОВ “Енергія – Новий Розділ” – 500 метрів від північно-східної межі парку (ТЕЦ “Енергія-Новий Розділ”).

Газопостачання

На території парку діє газопровід високого (28 атмосфер) та середнього (10 атмосфер) тиску. Газопровід високого тиску належить ТОВ “Енергія – Новий Розділ”. Газопровід середнього тиску (належить НДГХП “Сірка”) пролягає безпосередньо на межі південної частини НРІП і придатний для розташування газорозподільчого пункту на території.

Водопостачання та відовідведення

Ділянкою НРІП проходить водопровід господарсько-побутової води. Виробничі потужності дозволяють подачу на господарсько-питні – 176 м /добу, а на пожежогасіння – 20 л/с. За межами ділянки парку знаходиться насосна станція протипожежного водопостачання, на півночі НРІП – резервуар 3000 м .

Планована інфраструктура

Новороздільський індустріальний парк навадатиме резидентам (компаніям – учасникам парку) доступ до необхідної інженерної та дорожньої інфраструктури.

Planned

Дорожня інфраструктура

Для зручного заїзду в НРІП планується побудова двох та реконструкція одного авто заїздів: Південний заїзд – реконструкція частково наявної дороги з південної сторони, що дозволить скоротити відстань від траси М04 до НРІП на майже 5 км у порівнянні з північним заїздом. Нова дорога на місці т. зв. інспекторської дороги між озерами Середнє і Глибоке. Дорога матиме рекреаційне значення. Північний заїзд – капітальний ремонт існуючої дороги через м. Новий Розділ.

Електропостачання

Для безперебійного електропостачання планується побудова трансформаторної підстанції напругою 35/10 кВ та потужністю 2*6,3 МВт.

Газопостачання

Для зручного доступу до газопостачання з північної та південної частин НРІП заплановане будівництво газопроводу середнього тиску з ТЕЦ ТОВ “Енергія – Новий Розділ” та газорозподільної станції (ГРС) посередині профілю НРІП.

Водопостачання та водовідведення

У НРІП планується будівництво насосної станції та мережі водопостачання потужністю 50 м / год. Заплановане будівництво системи водовідведення (каналізування) потужністю 50 м /год.

Новороздільський індустріальний парк буде готовий для прийому компаній до 2017р.

Стр_42

Новороздільський індустріальний парк пропонує інвесторам ділянки, які є найбільш підготовленими для розміщення підприємств з 2017р.:

  • На ділянках проведена повна рекультивація у 2014р – 2015 р.
  • Ділянки доступні для довгострокової оренди (до 50 років) з 2017р.
  • Дорога безпосередньо на межах пропонованих ділянок
  • Доступ до електро-, газо- та водо- постачання облаштовується у 2016р. на основі розробленої у 2015р. проектної документації.
  • Можливе об’єднання ділянок до необхідного розміру.

Ініціатор Новороздільського індустріального парку (Новороздільська міська рада) готовий врахувати інтереси інвесторів під час підготовки інженерної інфраструктури до ділянок.

Підготовка проектних заявок та реалізаціїпроектів з облаштування інженерної ін-фрастрктури у НРІП (стадія 1) відповідно дорозробленої проектної документації. Під-ведення електричних мереж. Відновленнята прокладення водопостачання (технічнета господарське).Промоція НРІП та залучення якірних інве-сторів. Залучення керуючої компанії дляНРІП, підписання договору на управлінняпарком.Залучення інвесторів та розвиток НРІП від-повідно до концепції НРІП.

Підготовка проектних заявок та реалізаціїпроектів з облаштування інженерної ін-фрастрктури у НРІП (стадія 1) відповідно дорозробленої проектної документації. Під-ведення електричних мереж. Відновленнята прокладення водопостачання (технічнета господарське).Промоція НРІП та залучення якірних інве-сторів. Залучення керуючої компанії дляНРІП, підписання договору на управлінняпарком.Залучення інвесторів та розвиток НРІП від-повідно до концепції НРІП.