Загальні характеристики

Новороздільський Індустріальний Парк розташований за 60 км від Львова – головного регіонального центру Західної України, за 76 км від вантажного переходу Медика/Шегині з ЄС. Ділянка парку з’єднана з трасою міжнародного значення E471 (Київ-Чоп) дорогою обласного значення довжиною 20 км.

Загальна площа ділянки індустріального парку – 46,4га, з них доступно для оренди резидентами (промисловими підприємствами – учасниками Парку) – 24,2 га. Доступні ділянки розміром від 0,5га до 15га відповідно до функціонального зонування та технічних характеристик. Ділянка розташована на колишній території державного гірничо-хімічного підприємства “Сірка”, що у 2014р. рекультивується у рамках проекту, фінансованого ЄС.

Планований Новороздільський Індустріальний Парк – це парк еко-ощадних матеріалів, продукції та технологій. Відповідно до концепції, у парку розміщуватимуться виробництва, які вироблять продукцію для зменшення споживання природніх ресурсів, виробництва з сировини природнього походження, підприємства з обробки вторинної сировини та виробництва з сировини вторинного походження.

Парк буде готовий для прийому компаній до 2017р. У м. Новий Розділ наявні інші промислові майданчики з підведеною інфраструктурою для розміщення виробництв.

Заінтересовані сторони просимо звертатись до Центру “Регіональний Розвиток“.