Для Новороздільського Індустріального Парку критеріями відбору базових галузей було визначено:

    Перспективність галузей  Галузі мають мати перспективу подальшого розвитку в Україні та Східній Європі на наступні 30-50 років.
    Конкуренція з іншими індустріальними парками  Новороздільський індустріальний парк повинен мати конкурентні переваги у базових галузях порівняно з іншими планованими індустріальними парками в Україні та діючими у Польщі та Словаччині.
    Можливість заробити  У базових галузях існують ринки, на яких компанії можуть заробити, – наявна бізнес доцільність розгортання виробництв та існують відповідні бізнес-моделі. Бізнесу це вигідно.
   Наявність ресурсів У Новому Роздолі на навколишніх територіях достатньо ресурсів, необхідних для розвитку відповідних базових галузей, – природніх, людських, фінансових, інтелектуальних тощо.
    Перспектива зростання вартості праці  Плановані базові галузі повинні мати потенціал для зростання доданої вартості та зростання заробітніх плат працівників, задіяних на підприємствах Парку.
    Можливість розміщення  У Новороздільському Індустріальному Парку повинна існувати фізична можливість розміщення відповідних виробництв (ділянки, інфраструктура тощо).