Центр «Регіональний Розвиток» продовжує випуск електронного бюлетеня з питань розвитку підприємництва у Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді Миколаївського району Львівської області.

До Вашої уваги шостий випуск електронного бюлетеня. Із нього ви дізнаєтесь: про очікувані результати від реалізації заходів Дорожньої карти, про механізми залучення необхідних ресурсів для реалізації заходів та осіб, відповідальних за їх реалізацію, а також про розвиток соціального підприємництва в Україні.

Сподіваємося, що наші матеріали будуть корисними для Вас і сприятимуть розвитку малого та середнього підприємництва.

Підготовка цього бюлетеню відбувається в рамках проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого і середнього підприємництва Тростянецької об’єднаної територіальної громади, який реалізується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Тростянецької сільської ради в рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Ви можете надсилати нам свої коментарі та побажання щодо наступних тем випусків, а також новини, які будуть корисними для розвитку підприємництва на електронну адресу: info@rozdil.com.ua

Електронний бюлетень №6 про розвиток підприємництва у Тростянецькій ОТГ

Електронний бюлетень №6