Оголошується набір працівників у Центр “Регіональний Розвиток” у м. Новий Розділ.

Влітку 2014 року в рамках проекту розпочинає свою діяльність Центр “Регіональний Розвиток” у м. Новий Розділ. Його діяльність спрямована на реалізацію стратегічних програм та проектів розвитку міста. На відміну від точкових соціальних проектів з короткостроковим ефектом, програми розвитку – це можливість активізувати місцеву економіку, вирішити соціальні та екологічні проблеми громади.

Ключові завдання Центру “Регіональний розвиток”:
- управління інвестиційними процесами та проектами;
- розробка та реалізація проектів розвитку людського капіталу;
- розвиток інфраструктури та підтримка ділової активності;
- впровадження проектів соціально-економічного розвитку територій.

Результатом роботи Центру буде активізація бізнес-середовища, пожвавлення громадської участі у вирішенні місцевих проблем, розбудова компетенцій членів громади та загалом поліпшення рівня життя у регіоні. Діяльність Центру опиратиметься на найкращий український та іноземний досвід у сфері регіонального розвитку, проте виходячи з потреб та особливостей відповідного регіону. Фінансування здійснюватиметься за рахунок власної господарської діяльності, зокрема надання бізнес-послуг, а також за рахунок реалізації грантових програм та спонсорських внесків.

Переваги роботи у Центрі:
- Можливість навчатися у досвідчених фахівців;
- Можливість брати участь у заходах проекту Україна-Польща-Білорусь;
- Гнучка заробітна плата відповідно до кваліфікацій та результатів роботи.

Зараз триває набір персоналу у Центр “Регіональний розвиток”. Зокрема оголошено конкурс на посади координатора проектів Центру та менеджера з інвестиційної діяльності.

Вакансія Координатора проектів.
Вакансія Менеджера інвестиційних процесів.