21 червня о 16:00 у Малій сесійній залі Міського будинку культури «Молодість» відбудеться відкрита лекція «Громадський простір в дії: приховані можливості», під час якої фахівці розкажуть про те, як громадськість може контролювати ремонт дороги.

В рамках зустрічі експерти розкажуть про те, що варто знати громадському активісту перед початком моніторингу, а також які показники варто контролювати та що робити, коли виявлено низьку якість виконання робіт. Учасниками лекції стануть Володимир Креховецький – віце-президент Асоціації «Будівельні підприємства Львівщини» та Віталій Синєговський – виконавчий директор цієї ж Асоціації.

Організатором заходу є Центр “Регіональний Розвиток” спільно із Молодіжною громадською організацією «Фундація регіональних ініціатив м. Новий Розділ». Захід відбувається в рамках проекту “Лекторій Громадянської Освіти”, який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

 Для довідок:

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Початок події: 21-06-2015 16:00
Закінчення події: 21-06-2015
Місце проведення: м. Новий Розділ, пр. Шевченка, 13 (Мала сесійна зала)