18 червня 2015 року о 10:00 у Малій сесійній залі Міського будинку культури «Молодість», що знаходиться по пр. Шевченка, 13, відбудеться відкрита зустріч із розробниками концепції Новороздільського індустріального парку.Організатором зустрічі є Центр “Регіональний Розвиток”. Захід відбувається в рамках проекту “Лекторій Громадянської Освіти”, який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час зустрічі буде представлена концепція індустріального парку у Новому Роздолі. Учасники зможуть поставити питання розробникам концепції, висловити власні зауваження та ідеї, а також проаналізувати потенційні можливості для міста, які відкриваються у зв’язку реалізацією цього проекту.

До участі у зустрічі запрошуються усі охочі. Вхід вільний.

 Для довідок:

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Початок події: 18-06-2015 10:00
Закінчення події: 18-06-2015
Місце проведення: м. Новий Розділ, пр. Шевченка, 13 (Мала сесійна зала)