30 травня 2015 року о 10:00 у приміщенні Новороздільської центральної бібліотеки, що знаходиться по вулиці Яворницького, 8, відбудеться тренінг на тему «Міський простір – простір змін».

До участі запрошуються представники громадських організацій та активні мешканці Нового Роздолу. Організатором заходу є Центр “Регіональний Розвиток”. Захід відбувається в рамках проекту “Лекторій Громадянської Освіти”, який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Перша частина тренінгу передбачає теоретичну інформацію про принципи та засади якісних міських громадських просторів, критерії за якими можна цю якість визначити, та методи участі громади у творенні цих просторів.

Друга частина тренінгу – практична: перед початком роботи відбудеться невелика прогулянка містом із елементами квесту та мапування. Учасники будуть поділені на робочі групи, кожна з яких отримає один конкретний громадський простір міста. Завданням груп буде описати контекст простору, процеси, які зазвичай у ньому проходять та проаналізувати його за критеріями, поданими в теоретичній частині тренінгу. Надалі кожна з груп повинна буде запропонувати власні ідеї покращення відповідного простору – його зовнішнього вигляду, функціонального призначення, тощо.

Для участі у тренінгу прохання зареєструватися за посиланням: www.surveymonkey.com/s/NRseminar20150530

Участь у тренінгу безкоштовна. Витрати на харчування та навчальні матеріали покриваються організаторами.

Для довідок:

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Початок події: 30-05-2015 10:00
Закінчення події: 30-05-2015
Місце проведення: Новий Розділ, вул. Д. Яворницького, 8 (приміщення Новороздільської центральної бібліотеки).