Запрошуємо представників громадських організацій та активних мешканців із Нового Роздолу до участі у тренінгу на тему «Проектний менеджмент», який відбудеться 3 квітня 2015 року о 10:00 у приміщенні Новороздільської центральної бібліотеки, що знаходиться по вулиці Яворницького, 8.

Організатором заходу є Центр “Регіональний Розвиток”. Захід відбувається в рамках проекту “Лекторій Громадянської Освіти”, який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час тренінгу учасники розроблять концепцію власного проекту, який можна подавати на фінансування міжнародним та українським фондам. В рамках тренінгу учасники ознайомляться із основами проектного менеджменту, принципами написання та реалізації проектів. Також в рамках тренінгу учасники візьмуть участь у практичних заняттях із формування проектних пропозицій, написання концепцій проекту, аналізу заявок та інше.

Для участі у тренінгу прохання зареєструватися за посиланням: www.surveymonkey.com/s/NRseminar20150403

Участь у тренінгу безкоштовна. Витрати на харчування та навчальні матеріали покриваються організаторами.

Для довідок:

Метою проекту «Лекторій Громадянської Освіти», який реалізовується Центром «Регіональний Розвиток» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» є підвищення рівня залучення громади Нового Роздолу до процесу вирішення ключових проблем розвитку міста через підсилення інституційної спроможності інститутів громадянського суспільства.

Початок події: 03-04-2015 10:00
Закінчення події: 03-04-2015
Організатор: Центр "Регіональний Розвиток"
Місце проведення: м. Новий Розділ, вул. Д. Яворницького, 8 (Центральна міська бібліотека)